Upplands Bowlingförbund

Utvecklat av     Meriq

Anmälda spelare för 3-manna DM 2019-2020

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till 3-manna DM 2019-2020:


Namn

Klubb

Start
Alex Karvonen Fyrishof BK Söndagen den 10 november 14:00
Anders Lundvall Norrtälje BwK Lördagen den 9 november 14:00 EJ klockan 10.00
Anders II Ljungqvist Uppsala BC 90 Lördagen den 9 november 14:00 EJ klockan 10.00
Andre Lek-Herdin Fyrishof BK Söndagen den 10 november 10:00
Andreas Bengtsson Fyrishof BK Söndagen den 10 november 14:00
Andreas Hjort Team Enköping BK Lördagen den 9 november 14:00 EJ klockan 10.00
Anette Öberg BC Cobbers Söndagen den 10 november 14:00
Anita Johansson BC Cobbers Söndagen den 10 november 14:00
Anna Berlin BK Flamman Söndagen den 10 november 10:00
Annsofi Holst BK Flamman Söndagen den 10 november 10:00
Anton Westin Team Enköping BK Lördagen den 9 november 14:00 EJ klockan 10.00
Bengt Westerlund BC Cobbers Söndagen den 10 november 14:00
Billy Ström Fyrishof BK Söndagen den 10 november 10:00
Conny Pihl Uppsala BC 90 Lördagen den 9 november 14:00 EJ klockan 10.00
Daniel Berg Uppsala BC 90 Lördagen den 9 november 14:00 EJ klockan 10.00
Daniel Färnlycke Åkeshovs BK Lördagen den 9 november 14:00 EJ klockan 10.00
Ester Weismann Fyrishof BK Söndagen den 10 november 14:00
Evelina Westin Team Enköping BK Söndagen den 10 november 10:00
Fredrik Bergmark Team Enköping BK Lördagen den 9 november 14:00 EJ klockan 10.00
Gunnel Söder BK Flamman Söndagen den 10 november 10:00
Jan Andersson BwK Ankaret Söndagen den 10 november 10:00
Jaqueline Hermelin Uppsala BC 90 Lördagen den 9 november 14:00 EJ klockan 10.00
Jimmy Zettergren Uppsala BC 90 Lördagen den 9 november 14:00 EJ klockan 10.00
Johan Brunsberg Team Enköping BK Söndagen den 10 november 10:00
Johan Norell Team Enköping BK Söndagen den 10 november 10:00
Johanna Hamilton Åkeshovs BK Lördagen den 9 november 14:00 EJ klockan 10.00
Lars Sjölund BC Cobbers Söndagen den 10 november 14:00
Lars-Inge Johansson Uppsala BC 90 Lördagen den 9 november 14:00 EJ klockan 10.00
Lars-Olof Ljungkvist Uppsala BC 90 Lördagen den 9 november 14:00 EJ klockan 10.00
Lidia Svedberg Uppsala BC 90 Lördagen den 9 november 14:00 EJ klockan 10.00
Lina Hamberg Uppsala BC 90 Lördagen den 9 november 14:00 EJ klockan 10.00
Liselotte Stjernefeldt BC Cobbers Söndagen den 10 november 14:00
Mairi Shadabi BK Flamman Söndagen den 10 november 10:00
Marianne Karlsson BK Flamman Söndagen den 10 november 10:00
Mia Sandberg BK Flamman Söndagen den 10 november 10:00
Micael Hamberg Uppsala BC 90 Lördagen den 9 november 14:00 EJ klockan 10.00
Mikael Karlsson BwK Ankaret Söndagen den 10 november 10:00
Mikael Witting Varta BK Lördagen den 9 november 14:00 EJ klockan 10.00
Olle Fredriksson BwK Ankaret Söndagen den 10 november 10:00
Peter Dimander Uppsala BC 90 Söndagen den 10 november 14:00
Peter Hellgren Norrtälje BwK Lördagen den 9 november 14:00 EJ klockan 10.00
Sara Nyberg Uppsala BC 90 Söndagen den 10 november 10:00
Stefan Dew Team Enköping BK Söndagen den 10 november 10:00
Stefan Yngström Team Enköping BK Söndagen den 10 november 10:00
Thomas Ekström Uppsala BC 90 Söndagen den 10 november 10:00
Tom Friberg Åkeshovs BK Lördagen den 9 november 14:00 EJ klockan 10.00
Tom Haapala BC Cobbers Söndagen den 10 november 14:00
Tomas Backlund Uppsala BC 90 Lördagen den 9 november 14:00 EJ klockan 10.00
Tommy Johansson BC Cobbers Söndagen den 10 november 14:00
Ulrika Sjögren BK Flamman Söndagen den 10 november 10:00
Åsa Säfström IFK Sala Söndagen den 10 november 10:00